Utstillingsresultat for Everest

Dato         Arrangørklubb         Klasse   Dommer                     Resultat

19.02.11   BERAK                       12         Alexey Shchukin           Ex 1

20.02.11   BERAK                       12         Bette Lind                   Ex 1

12.11.11   Hansakatten              09         Sarah Johnson             CAC

13.11.11   Hansakatten              09         Raymond Sætre           CAC

03.03.12   BERAK                       09                                            CAC og
                                                                                                Champion

04.03.12   BERAK                       07                                             CACIB  

03.11.12   Hansakatten              10         F.A.Lee Selassa             CAP  

04.11.12   Hansakatten              10         Lene Glem                    CAP, NOM og BIS

16.02.13   BERAK                         10         Olga Komissarova        CAP og Premier

16.02.13   BERAK         Sibirspesial           Lone Lund                    Beste kropp

17.02.13   BERAK                        08                                             CAPIB

05.10.13   RORAK                        08                                            CAPIB, NOM og
                                                                                                  BIS

11.01.14   Jedynka                     08         Kristina Rautio               CAPIB, NOM og
                Warszawa                                                           Internasjonal Premier

12.01.14   Jedynka,                    06         Henry Hornell               CAGPIB og NOM 
               Warszawa              

15.02.14   BERAK                        06                                             CAGPIB og NOM

16.02.14   BERAK                        06                                             CAGPIB og NOM

07.06.14   VKK                           06         Kristina Rautio               CAGPIB og NOM
                                                                                              (2 stemmer i panel)

08.06.14   VKK                           06         Britta Busse                   CAGPIB, NOM
                                                                                                  og BIS

19.07.14   KKMN                        06                                             CAGPIB og NOM til
                                                                                                 Rase-BIS

20.07.14   KKMN                        06                                              CAGPIB, NOM og
                                                                               Grand Internasjonal Premier

20.09.14   Sunnmørskatten        04           Sebastian Pruchniak     CAPS og NOM

21.09.14   Sunnmørskatten        04                                              CAPS og NOM

15.11.14   Hansakatten             04            Stephe Bruin               CAPS og NOM

16.11.14   Hansakatten             04            Charles Spijker            CAPS og NOM

31.01.15   Adelkatten               04            Geir Edvardsen            CAPS og NOM

01.02.15   Adelkatten               04            Karina Bjuran              CAPS

14.02.15   BERAK                     04             Steven Jones               CAPS, NOM og BIS

15.02.15   BERAK                     04             Thea Friskovec             CAPS

07.03.15   Stockholm Kattklubb 04             Michael Edstrøm           CAPS

08.03.15   Stockholm Kattklubb 04             Lena Bjørkander           CAPS

23.05.15   VKK                        04              Ireneusz Pruchniak       CAPS og                                                                                           Supreme Premier

07.06.15   Hansakatten           02              Gerardo F y Guzman      HP

20.02.16   BERAK                    02               Geir Edvardsen            HP og NOM

21.02.16   BERAK                    02               Marta Ziemianska         HP og NOM

24.09.16   RORAK                    02              Geir Edvardsen            HP, NOM og BIS

25.09.16   RORAK                    02              Laura Scholten            HP, NOM og BIS

22.10.16   Hansakatten            02              Lone Lund                  HP, NOM og 2                                                                                             stemmer i panel.                                                                               Tapte med skilledommer.

23.10.16   Hansakatten            02              Olga Komissarova        HP, NOM og 1                                                                                               stemme i panel.

04.06.17   VKK                        02              Lene Glem                 HP

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

30.06 | 20:25

Hei vi venter på kattonga om par dager. Håper det går bra vi er spendt alle mann hun er 1 år og fikk besøk av en frøs. Vi som skulle til dyrlegen. Da hun var in

...
27.05 | 19:47

Vi ønsker oss en sibirkatt. Når har du kull til salgs?

...
27.05 | 19:45

Sååå nydelig❤️

...
20.05 | 17:00

Hon är ju fantastiskt söt <3 <3 <3

...
Du liker denne siden